DLA KOGO STWORZYLIŚMY OBÓZ

SPIN FREEKIES WINTER DANCE CAMP'19?

Jest to wyjazd przygotowany specjalnie dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Mogą być nimi tancerze trenujący na codzień w Studiu Tańca Spin Freekies, ale również goście. Można więc zabrać na wymarzone ferie najlepszą przyjaciółkę lub kuzynkę!

Dlaczego warto spędzić ferie właśnie z nami?

1. DOŚWIADCZENIE

Zimowe obozy taneczne organizujemy od 2013 roku. Pierwszy z nich odbył się w nadmorskim Sztutowie, zaś pierwszy raz do Gwarka wyjechaliśmy rok później - w czasie ferii 2014. To miejsce skradło nasze serca, dlatego od tamtego czasu wracamy co roku nad jezioro Tajty. W latach 2016, 2017 i 2018 odbywały się po dwa turnusy zimowe. W czasie ostatnich ferii na obóz wyjechało z nami łącznie ponad 100 tancerzy. Wielu z nich wyjeżdża z nami od początku i nie wyobrażają sobie kolejnych ferii bez obozu Spin Freekies.

2. WIEDZA

Dokładnie tak. Wiemy jak zorganizować obóz, na którym dzieci bedą świetnie się bawiły i w dodatku wiele się nauczą. Nasze zawodowe doświadczenie i umiejętności pozwalają uniknąć przypadkowego działania po omacku. Wiemy co robimy, wiemy, że dobrze to robimy. Najlepszym potwierdzeniem są nie tylko uśmiechnięte twarze uczestników naszych obozów ale też pozytywne opinie organów kontrolujących nasze obozy. (W ostatnim czasie były to: Kuratorium, Sanepid, Rzecznik Praw Dziecka).

3. KWALIFIKACJE

Nie jesteśmy ludźmi z przypadku. Oprócz wiedzy i doświadczenia posiadamy też niezbędne kwalifikacje, aby odpowiednio zająć się naszymi podopiecznymi oraz sprawić, aby spędziły czas we wspaniały sposób. Nie jesteśmy tylko instruktorami tańca, ale też pedagogami. To nasz atut.

4. ORGANIZACJA

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami organizator obozów takich jak nasz - musi spełniać wszystkie kryteria jakie obowiązują każde biuro podróży. Przy organizacji obozu zimowego współpracujemy z GWAREK-TRAVEL s.c., dzięki czemu wiemy, że wszystkie aspekty formalne takiego projektu będą dopięte na ostatni guzik. To bezpieczeństwo nasze - ale przede wszystkim bezpieczeństwo Waszych dzieci!

5. OŚRODEK

To jest ogromny atut. Koniec i kropka. Dojazd nie zajmuje całego dnia (tak jak w przypadku gór), więc Twoje dziecko nie będzie miało dosyć wyjazdu, zanim jeszcze na dobre się zacznie. Około czterech godzin jazdy autokarem (wliczając postój), to na tyle niedużo, że korzystamy jeszcze z połowy pierwszego dnia. Super, prawda? Dodajmy jeszcze, że na miejscu jest pięknie położony obiekt, z którego okien widać kameralne i czyste mazurskie jezioro Tajty. Dlaczego to miejsce jest wyjątkowe? Dlatego, że właściciele wkładają w prowadzenie tego ośrodka wiele swojego serca. Tak jak my w organizację naszych obozów. Świeżo wyremontowane pokoje z łazienkami. Piękne sale do tańca z lustrami. Wszystko estetyczne i klimatyczne. Jednym słowem - miejsce stworzone dla dzieci.

6. JEDZENIE

Legenda głosi, że z gwarkowej stołówki nikt jeszcze nie wyszedł głodny! To jest absolutna prawda. Smacznie, różnorodnie i domowo. Śniadania i kolacje serwowane w formie szwedzkiego stołu, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Przy okazji nauczy się zwracać uwagę na to, co je. My też zwracamy uwagę na to, co jedzą dzieci i zachęcamy do tego, aby wykorzystały w praktyce tę wiedzę dotyczącą zasad zdrowego żywienia, jaką na codzień zdobywają w szkole. Obiady smakują jak u mamy (lub babci), a w dodatku ośrodkowa stołówka realizuje wszelkie rodzaje diet (niektóre z nich mogą być dodatkowo płatne - szczegółowe informacje uzyskacie bezpośrednio u nas). Znacie ośrodek, w którym nikt nie narzeka na niesmaczne jedzenie? My znamy. Jest to Gwarek!

6. TANIEC

Oczywiście jedziemy na obóz taneczny, zatem tańca nie może zabraknąć. W ramach codziennych treningów dzieci będą brały udział w zajęciach z akrobatyki, tańca jazzowego, hip hopu, stretchingu i techniki tańca. Taka dawka różnorodnych zajęć zapewni rozwój taneczny, o jaki trudno na zajęciach regularnych w Warszawie. Praca, jaką wykonujemy na obozie jest porównywalna z kilkoma miesiącami zajęć w ciągu roku. Efekty zobaczycie z pewnością!

7. INTEGRACJA

Cały tydzień spędzony na wspaniałej aktywności w gronie rówieśników, z którymi dzielimy wspólną pasję. Nie lepiej nie sprzyja rozwojowi społecznemu. Kto z nas z łezką w oku nie wspomina do dzisiaj kolonijnych przyjaźni? Zabawy na śniegu, wieczorne animacje, ognisko i zadania grupowe - te momenty uczestnicy obozu z pewnością zapamiętają na długo. Każdego dnia czeka nas specjalna wieczorna atrakcja.

8. DBAMY O WASZE DZIECI

Ktoś powie: "nic w tym wielkiego". My natomiast po wielu rozmowach z rodzicami, którzy wysłali swoje dzieci na inne wyjazdy możemy powiedzieć - TAK - wiemy jak zadbać o Wasze dzieci. Dlatego, że jesteśmy zaangażowani. Dlatego, że staramy się je zrozumieć i nie bagatelizujemy ich problemów. Dlatego, że zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas ciąży. Rodzice oddają nam pod opiekę swoje największe skarby licząc na to, że dobrze się nimi zajmiemy. Dlatego patrzymy na to co jedzą i sprawdzamy, czy mają szalik. Tylko tyle. I aż tyle.


Strona internetowa naszego ośrodka: www.gwarek-mazury.pl/
G
dzie to jest? O tutaj: https://goo.gl/maps/jf5rUf9iuNB2